Ageing Green 1st Meeting pictures

Erasmus+ yetişkin eğitimi projesi “Ageing Green” Burdur, Türkiye'de ilk toplantıyla başlıyor Burdur/Lingen - Uluslararası Erasmus+ yetişkin eğitimi projesi "Ageing Green" kapsamında ilk toplantı yakın zamanda Burdur, Türkiye'de gerçekleşti. Lingen'den LernBar Europa e.V., Türk kuruluşu Mehmet Akif Ersoy ve İspanyol yetişkin eğitimi kurumu C.E.PER Juan Jiménez-Algeciras ile birlikte, 65 yaş üstü yaşlılar arasında iklimin korunması konusunda farkındalık yaratmayı ve yaratıcı geri dönüşüm yöntemlerini kullanarak kendilerine bir hedef belirlediler. iklim değişikliğiyle mücadeleye katkıda bulunmak...

El proyecto Erasmus+ de educación de adultos “Ageing Green” comienza con su primera reunión en Burdur, Türkiye Burdur/Lingen - Como parte del proyecto internacional Erasmus+ de educación de adultos "Ageing Green", recientemente tuvo lugar la primera reunión en Burdur, Turquía. LernBar Europa e.V. de Lingen, junto con la organización turca Mehmet Akif Ersoy y la institución española de educación de adultos C.E.PER Juan Jiménez-Algeciras, se han fijado el objetivo de sensibilizar a las personas mayores de 65 años sobre la protección del clima y, mediante métodos creativos de reciclaje, contribuir a hacer frente al cambio climático.

Erasmus+ Erwachsenenbildungsprojekt "Ageing Green" startet mit erstem Treffen in Burdur, Türkei Burdur/Lingen - Im Rahmen des internationalen Erasmus+ Erwachsenenbildungsprojekts "Ageing Green" fand kürzlich das erste Treffen in Burdur, Türkei, statt. Die LernBar Europa e.V. aus Lingen, gemeinsam mit der türkischen Organisation Mehmet Akif Ersoy und der spanischen Erwachsenenbildungseinrichtung C.E.PER Juan Jiménez-Algeciras, haben sich zum Ziel gesetzt, ältere Menschen im Alter von 65+ für den Klimaschutz zu sensibilisieren und durch kreative Recycling-Methoden einen Beitrag zur Bewältigung des Klimawandels zu leisten.